Nenechaj si ujsť nový projekt ERASMUS+
Let‘s walk and learn – Education via Tourist Paths in Europe, 2015 – 2018, Strategické partnerstvá v sektore Školské vzdelávanie - partnerstvo zložené výlučne zo škôl.
Projekt je finančne podporený Európskou Komisiou, ktorá škole vyčlenila grant na dva a pol roka.

 

Projektoví partneri:

Vykroč na zelený chodník, ktorý sa vinie tu neďaleko. Buď hrdý na to, čo doma máme. Francúzov slovenská príroda chytá za srdce a máloktorý Čech si nechá ujsť možnosť pohľadom preletieť po štítoch našich slovenských hôr.

Že chceš viac info?

Zapoj sa do projektu Let‘s walk and learn – Education via Tourist Paths in Europe. Tajomné zákutia Franche-Comté a Južnej Moravy, hodnota trvalej obnoviteľnosti prírodných zdrojov, zručnosti v teréne, a ľahšia cesta na výšku v zahraničí už na Teba čaká. 


Príď (náš budúci gymnazista) a nič Ti k šťastiu nezachýba!

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

eyp2.jpg