Výsledky hlasovania o projektové logo už máme spracované. V Českej republike hlasovalo spolu 48 ľudí z toho 24 študentov, v Litve o niečo viac - 87 ľudí z toho 66 študentov a u nás na Slovensku sa zapojilo 127 hlasujúcich  z toho 114 študentov. Našlo sa aj niekoľko neplatných hlasov (CZ – 1, LT – 9, SK – 3) najmä kvôli zle vyplnenému dotazníku, prípadne sa niekto rozhodol hlasovať viackrát. :)
Kompletné vyhodnotenie, tabuľky a grafy si môžete pozrieť tu (výsledky_logo).

V hlasovaní teda zvíťazilo logo1. Na druhom mieste sa umiestnilo logo5 s rovnakým počtom bodov ako logo2 ale s lepším umiestnením (jedno prvé miesto).
Poradie na ostatných miestach nevyhlasujeme. Môžete si ho ale zistiť podľa tabuľky.

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

cezpolny_beh_okres_spol_foto2012_11.jpg