Milí sledovači tejto sekcie, určite už viete, že sme sa zapojili do projektu Erasmus+ s názvom "Let´s do sports, collaborate and educate". Aktuálne prebieha súťaž o logo projektu (školské kolo už máme vyhodnotené - výsledky vyhlásime čoskoro, medzinárodný výber loga sa pripravuje). Je potrebné ale urobiť aj ďalšie aktivity: pripraviť prihlášku do projektu, hlasovanie o logo projektu, nástenku... Jednou z úloh je monitorovanie projektu. Na toto slúži dotazník, ktorý sa nachádza na tomto odkaze.. Dúfam, že si nájdete chvíľku času a dotazník vyplníte. Budem vďačný za každý postreh z vyplňovania dotazníka (kľudne píšte do komentárov na facebooku, prípadne sa ozvite v škole).

mm

aktivita stav termín
nástenka k projektu (skúste pohľadať v škole) ukončené  
prihláška do projektu pripravuje sa priebežne
Súťaž o projektové logo - školské kolo ukončené výsledky do 9.12.2016
Súťaž o projektové logo - medzinárodné kolo pripravuje sa od 12.-16.12.2016

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

den vody_vyhodnotenie.jpg