Milí uchádzači o štúdium na našom gymnáziu!

V školskom roku 2019/2020 otvárame triedy v štvorročnom a osemročnom štúdiu. 

 

Výsledky prijímacích skúšok:

výsledky II. kola pre 8-ročné štúdium (aktualizované 18.6.2019 o 14.58)

celkové výsledky po I. a II. kole pre 8-ročné štúdium (pdf) (aktualizované 18.6.2019 o 14.58)

celkové výsledky pre 4-ročné štúdium (pdf)

 

Vzorové testové úlohy:

príklady prijímacích skúšok (po kliknutí na odkaz sa otvorí priečinok so súbormi prijímacích skúšok vo formáte doc, ktoré si môžete otvoriť priamo v prehliadači alebo stiahnuť do svojho počítača. 

Na všetky vaše otázky radi odpovieme na tel. 043 532 30 61  alebo mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

Kritériá prijímacích skúšok:

kritéria prijímacích skúšok pre 4-ročné a 8-ročné štúdium (pdf)

kritériá PS - II.kolo (pdf)

 

S láskou

Gymnázium Tvrdošín.

 

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

anna frankova_1.jpg