Už len niekoľko dní nás delí od najkrajších sviatkov v roku - VIANOC.

Tradičnú vianočnú besiedku sme nahradili VIANOČNÝMI TRHMI (foto), ktoré prebiehali v priestoroch gymnázia od 14.-18. decembra. Žiaci mali možnosť zakúpiť si darčeky pre svojich blízkych a tí šikovnejší mohli takouto formou prezentovať to, čo dokázali vlastnoručne vyrobiť. Okrem vianočných koláčikov, oplátok, náramkov, náušníc, sme mohli vidieť aj vyrezávaného koníka či háčkované ozdoby na stromček.

Predaj výrobkov bol spojený s výstavou betlehemov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto akcie (zapožičaním betlehemov, prípravou priestorov a výrobkov, hudobným spestrením).

 

Môžeme mať tisíce prianí, túžob, snov, ale len zdravie, láska a priateľstvo dáva svetlo našim dňom.

 

V novom roku len svetlé dni všetkým žiakom, rodičom a priateľom školy želá kolektív Gymnázia Tvrdošín.

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

golbon-cena fair play.jpg