V Liptovskom Mikuláši sa Martin Habovštiak  z VIII. OG dňa 3. 12. 2009 zúčastnil krajského kola súťaže Zenit v programovaní. Z 26 účastníkov sa umiestnil na 2. mieste. Poradil si s náročnými úlohami  a postupuje na celoslovenské kolo.


Prajeme čo najlepšie umiestnenie!

 - Mgr. Eva Karasová - V piatok 6.11.2009 sa na našej škole konalo školské kolo súťaže Zenit v programovaní.

Prví dvaja z kategórie A postupujú do okresného kola.

1.       1. miesto - Martin Habovštiak  z VIII. OG získal    441 bodov

2.       2. miesto - Marcel Sendrei  zo 4. A získal  99 bodov

GRATULUJEME!!!

Súťaže sa ešte zúčastnili Ján Kubíček a Filip Kuhajda.

- Mgr. Eva Karasová -

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

saliansky matko_1.jpg