Kurzy v školskom roku 2009/2010


Gymnázium v Tvrdošíne oznamuje, že v šk. roku 2009/2010 prostredníctvom Fondu rozvoja Gymnázia v Tvrdošíne, n. f. otvára kurzy:

  • Anglického jazyka – pre začiatočníkov a pokročilých

Ponúkame aj kurzy anglického jazyka s akreditáciou Ministerstva školstva.

 

Stretnutia kurzov sa uskutočnia nasledovne:

Začiatočníci (vyučujúci Mgr. Žofia Dzuriková): kurz pre úplných začiatočníkov. Kurz sa koná vždy v utorok o 15.00 hod.

Mierne pokročilí (vyučujúci Mgr. Marianna Hrubcová) - 80 vyučovacích hodín:  kurz pre mierne pokročilých. Ide o pokračovanie kurzu začiatočníkov z minulého roku a pokračuje učebnicou NEW HEADWAY ELEMENTARY 8.lekciou. Kurz sa bude konať v stredu o 15.30 hod. v učebni I.A (na prízemí).

Pokročilí I. (vyučujúci Mgr. Michal Masnica) - 80 vyučovacích hodín:  kurz pre stredne pokročilých (úroveň PRE-INTERMEDIATE). Kurz je vhodný pre tých, ktorí sa učia angličtinu 2-3 roky. Kurz je vo štvrtok o 15.45 hod. v učebni I.S (na prízemí).

Pokročilí II. (vyučujúci Mgr. Janka Podstrelená):  kurz pre pokročilých (úroveň INTERMEDIATE).Kurz sa koná v stredu o 16.00 hod. v učebni CREJ (na poschodí).

 

Kurzy ešte nie sú uzatvorené. Prihlásiť sa je ešte možné na č. tel. 043/532 30 61 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Poplatok za kurz je možné uhradiť na číslo účtu: 0320647524/0900.


Ďalšie informácie o kurzoch budú postupne uverejňované na tejto stránke.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

plagat_13_14_001.jpg