Zuberec 8.10.2009 - krajské kolo

Gymnázium reprezentovalo na krajskom kole družstvo dievčat v zložení: Anna Žiláková, Petra Čajková, Emília Žiláková (všetky z I.S). Bežalo sa na tej istej trati, ako na okresnom kole. Aj keď si dievčatá zlepšili svoje časy, na medailové umiestnenie to nestačilo - družstvo sa celkovo umiestnilo na 4.mieste.

Žiaľ Šimon Abík (IV.A) sa pre chorobu nezúčastnil.


Zuberec 29.9.2009 - okresné kolo

29.9.2009 sa uskutočnilo okresné kolo cezpoľného behu mladších a starších chlapcov a dievčat v Zuberci. Gymnázium reprezentovali títo žiaci:

dievčatá ZŠ - Dominika Grobarčíková, Kornélia Socháňová, Daniela Šprláková - družstvo obsadilo 3. miesto
  • chlapci ZŠ - Miloš Lajmon, Boris Čičman, Jozef Kudlačák- družstvo obsadilo 12. miesto
  • dievčatá SŠ - Anna Žiláková, Petra Čajková, Lenka Karasová - družstvo obsadilo 1. miesto
  • chlapci SŠ - Šimon Abík, Marcel Sendrei, Milan Múdry - družstvo obsadilo 2. miesto

 

V súťaži jednotlivcov dobehol Šimon Abík na 1. mieste a postupuje spolu s družstvom dievčat SŠ na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 8. 10. 2009 v Zuberci.

 

TU už sú fotografie z okresného aj krajského kola preteku.

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

den_vody_10_002.jpg