Volejbalový turnaj stredných škôl dopadol pre našu školu veľmi úspešne. Do regionálneho kola postúpili obe družstvá našej školy. V kategórii  dievčat sa v okresnom kole predstavili družstvá z GMH Trstená a Gymnázium v Tvrdošíne. Družstvo našej školy obhájilo aj v tomto roku prvenstvo v okrese a postúpilo po jednoznačnom víťazstve 3:0 do regionálneho kola.

V kategórii chlapcov sa do bola o titul majstra okresu zapojili tri družstvá: GMH Trstená, Gymnázium Tvrdošín a SŠ Tvrdošín. Zápasy boli pomerne vyrovnané a bojovalo sa so striedavým úspechom. Nakoniec rozhodlo menšie množstvo chýb družstva našej školy, ktoré vyhralo oba svoje zápasy a tak chlapci vybojovali 1. miesto.

Regionálne kolo vo volejbale pre obe kategórie sa uskutoční 3.4.2014 v našej športovej hale. Držíme palce a prajeme málo chýb v zápasoch.

- fotografie -

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

cezpolny_beh_okres_spol_foto2012_11.jpg