Dňa 2.10.2012 sa uskutočnilo krajské kolo v cezpoľnom behu v Liptovskom Mikuláši, na ktoré postúpili naše študentky suverénnym výkonom z okresného kola. Dievčatá dokázali vo veľmi silnej konkurencii zabodovať a stali sa tak Majsterkami kraja ako družstvo. Hoci pretekali s reprezentantkami SR v atletike, dokázali držať tempo s najlepšími jednotlivcami.

 

 

Výsledková listina z 24 jednotlivcov:

5.   miesto Žiláková Anna – IV. S
7.   miesto Sirotiarová Júlia –  III. S
11. miesto Grobarčíková Dominika – Septima


Celkové poradie družstiev:

1.    miesto    Gymnázium Tvrdošín
2.    miesto    Gym. A. Bernoláka Námestovo
3.    miesto    Gym. Š. Moyzesa Ružomberok
4.    miesto    Gym. Bilingválne Žilina
5.    miesto    Gym. V.P. Totha Martin
6.    miesto    Spojená škola Kysucke Nové Mesto
7.    miesto    OA Čadca

Majstrovstvá Slovenska sa uskutočnia 16.10.2012 v Závažnej Porube.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

literarna exkurzia_titl.jpg