Postup dievčat na Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu ZŠ a SŠ

Dňa 25.9.2012 sa uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu v Zuberci na ktorom sa zúčastnila ako už tradične aj naša škola..
Našu školu reprezentovali študenti v troch kategóriach – ZŠ dievčatá, SŠ dievčatá a SŠ chlapci.

 

 

Zostava ZŠ dievčat – Loneková A., Ulrichová B., Žuffová A., Kozoňová J.
Dievčatá sa umiestnili na krásnom 2.mieste keď Loneková Alžbeta obsadila v silnej konkurencii 3. miesto ako jednotlivec.

Zostava SŠ chlapci – Lajmon M., Mikunda M., Čičman M., Planieta M. Chlapcom  až tak nevyšla táto súťaž a obsadili 5. miesto ale dúfame, že sa to bude zlepšovať na budúci rok.
Zostava SŠ dievčat –  Žiláková A., Sirotiarová J., Grobarčíková D., Čajková P.  Naše stredoškoláčky vyhrali svoju kategóriu suverénnym výkonom kde Žiláková A. Obsadila 1. miesto a Sirotiarová J. obsadila 3.miesto. A týmto postúpili na Majstrovstvá kraja do Liptovského Mikuláša čím im chceme popriať veľa úspechov do ďalšieho štartu.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

lamohlavy_2012_015.jpg