V Liptovskom Mikuláši sa dňa 7.10.2011 uskutočnilo krajské kolo v cezpoľnom behu. Družstvo dievčat v mierne odlišnom zložení ako na okresnom kole (D. Grobarčíková-sexta, J. Sirotiarová-II.S, P. Čajková-III.S) sa umiestnilo na výbornom 2. mieste.                                                                                                       -FOTO-

 

Dňa 22.9.2011 sa v Zuberci uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu základných a stredných škôl. Našu školu reprezentovali štyri družstvá.

Výsledky preteku:

ZŠ dievčatá: 3. miesto (D. Grobarčíková, K. Socháňová, D. Šprláková);
ZŠ chlapci: 8. miesto (K. Furiak, Matúš Čičman, M. Reguly);
SŠ dievčatá: 1. miesto (J. Sirotiarová, P. Čajková, E. Žiláková);
SŠ chlapci: 4. miesto (D. Capuliak, T. Ulrich, T. Drgáň).

Družstvo starších dievčat si vybojovalo svojim umiestnením účasť na krajskom kole, ktoré sa uskutoční 7. 10.2011 v Liptovskom Mikuláši. Ďakujeme uvedeným žiakom za reprezentáciu školy a dievčatám prajeme veľa úspechov v krajskom kole!!!

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

lyziarsky_2012s.jpg