V stredu 25.5.2011 sa na futbalovom štadióne v Nižnej uskutočnili majstrovstvá okresu Tvrdošín v atletike základných škôl. Stretlo sa tu 7 škôl Zuberec, Nižná, Habovka, M,Medveckej, Trstená št., Gymnázium Tvrdošín a GMH Trstená, ktoré bojovali o titul v dvoch kategóriách žiaci a žiačky.

Našu školu reprezentovali M. Lajmon a D. Grobarčíková.

 

Výsledky:

300m    chlapci
1. L.Butkovič    Trstená        45,70 s                    
2. M.Lajmon  GymTS      46,80 s      
3. P.Bažík          Nižná           46,90 s

300m    dievčatá
1. D.Grobarčíková GymTS           50,00 s
2. A.Habovská           M.Medveckej    53,60 s
3. Z.Jandurová           Habovka          54,20 s

800m   dievčatá
1. D.Grobarčíková GymTS            2:50,90 s
2. S Harkabusová      M.Medveckej    2:57,50 s
3. N.Rakytová           M.medveckej    2:58,90 s

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

cezpolny_beh_okres_spol_foto2012_11.jpg