V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do bedmintonových súťaží. Tento rok sa zmenil systém súťaženia. V každej kategórii súťažia proti sebe dvojčlenné družstvá. Najskôr sa hrá štvorhra, potom dvojhry. Prvá dvojhra - nasadené jednotky, druhá dvojhra - nasadené dvojky.

 

 

 

okresné kolo:

V utorok 9. novembra 2010 sa v športovej hale pri gymnáziu uskutočnilo okresné kolo družstiev žiakov základných a stredných škôl. Našu školu reprezentovali dve družstvá. V kategórii študentov “A” - Filip Palider, Andrej Beňo, “B” -  Matej Tabačák, Tomáš Vajduliak a jedno družstvo v kategórii dievčat Martina Suľová, Ivana Kozáčiková.V kategórii chlapcov sa zúčastnili štyri družstvá. Hralo sa systémom každý s každým.

chlapci - celkové poradie :  

1. Gymázium Tvrdošín “A”                                 

2. Gymnázium Tvrdošín “B”                                     

3. Spojená škola Nižná                                            

4. GMH Trstená    

dievčatá - celkové poradie :  

1. Spojená škola Nižná                                            

2. GMH Trstená                                            

3. Gymnázium Tvrdošín

 

krajské kolo:

Krajského kola v kategórii študentov sa zúčastnili tri družstvá. Súťažilo sa systémom každý s každým na dva hrané sety do 15 bodov. Víťaz v každej kategórii postúpil na M-SR , ktoré sa uskutočnia v Piešťanoch v decembri.

Naši chlapci sa postupne stretli :                                             

Gymnázium Tvrdošín  – Gymnázium V.T. Martin     0 : 3                        

1. zápas – štvorhra     Palider, Beňo – Ciklamíni   0 : 2                    2. zápas – dvojhra     Palider – Ciklamíni     1:1                        3. zápas – dvojhra     Beňo  -  Majer       0:2

Gymnázium Tvrdošín  – SŠ Slanická Osada   3 :  0
1. zápas – štvorhra     Palider, Beňo – Šinaľ, Kubáni  2 : 0                    2. zápas – dvojhra     Palider – Šináľ         2:0                        3. zápas – dvojhra     Beňo  -  Kubáni       2:0                                                                                   

Celkové poradie :   
1.Gymnázium V.P.T. Martin                                      

2. Gymnázium Tvrdošín                                        

3. SŠ Slanická Osada

Výsledky a umiestnenie našich študentov (docx)

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

cezpolny_beh_okres_spol_foto2012_11.jpg