V utorok 16.11. nám finálovými zápasmi vyvrcholila Školská futsalová liga. Keď chceme hodnotiť , musíme sa na ňu pozrieť z viacerých stránok. Najväčším nedostatkom bola časová tieseň. Začali sme pomerne neskoro , a aj napriek tomu  sme to všetko  chceli stihnúť do Dňa študentstva. Preto hracie dni boli veľmi nahustené. Ťažko bolo zápasy  prekladať, lebo nebolo kam. Aj napriek tomu sme museli kontumovať (pre nenastúpenie) len jeden zápas. Herná kvalita zápasov sa zvyšovala každým kolom. Finálové zápasy mali jednoznačne najvyššiu úroveň. Celkové umiestnenie dopadlo podľa očakávania . Stupne víťazov obsadili „S-kári“. V tesnom závese skončila „športová VII.OG“. Veľkým kladom celej ligy bol „rozhodcovský zbor“. Jančo (Filip Janček), Matúš (Gregorec) a Želo (Michal Železňák) boli zo všetkých rozhodcov najlepší... Poďakovanie patrí aj divákom na finále (boli výborní). Z jednotlivých tried boli najlepšie „fanynky“ zo VII.OG a za nimi z II.S. Osobitné poďakovanie patrí pani riaditeľke RNDr. Anne Namislovskej, ktorá prevzala patronát nad podujatím a venovala pekný  Putovný pohár. Už teraz sa všetci tešíme na podobné školské akcie.                   

Konečná tabuľka školskej futsalovej ligy 2010/2011
1. Cifrani   (III.S - A družstvo)
2. Galacticos  (II.S)
3. Ružoví panteri (I.S)               
4. FC Dusené knedle (VII.OG)           
5. Šošoni (VI.OG,III.A)                                
6. Baník-Lokomotíva  (IV.A,I.A,II.A)           
7. Betonári relax team (III.S - B družstvo)

                                         
Mgr. Miloš Golboň

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

nastenka.jpg