Dňa 11.3. 2010 sa v športovej hale pri gymnáziu uskutočnilo okresné kolo študentov SŠ vo volejbale. Súťaže sa zúčastnili školské kolektívy z SŠ Medvedzie, SOŠ- L Tvrdošín, SŠ Nižná, GMH Trstená a z Gymnázia Tvrdošín. Súťaž sa uskutočnila systémom každý s každým,  na dva víťazné sety. Turnaj mal len priemernú úroveň. - foto -

Naša  škola dosiahla nasledovné výsledky:

Gymnázium Tvrdošín - SOŠ – L Tvrdošín    2 : 0                                         

Gymnázium Tvrdošín -  SŠ Nižná                 1 : 2                                   

Gymnázium Tvrdošín -  SŠ Medvedzie         2 : 0                                          

Gymnázium Tvrdošín -  GMH Trstená          0 : 2 

Študenti našej školy podali výkony na hranici svojich súčasných možností a schopností. Škoda len premárnenej šance na víťazstvo v zápase s Nižnou a umiestnenie mohlo byť ešte lepšie. Naša škola obsadila nakoniec III. miesto. Základ družstva tvorili chlapci zo VI.OG: Andrej Beňo, Filip Palider, Martin Lofay, Filip Janček, Richard Kordiak, doplnení Matúšom Lajmonom (VII.OG), Marcelom Sendreiom a Romanom Bullom (IV.A).            

Chlapcom ďakujeme za dobrú reprezentáciu školy !          

- Mgr. M. Golboň -

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

plagat_ples.jpg