Školský ples 2015

Oznamujeme Vám, že 28.1 2015(v stredu) žiacka školská rada Gymnázia Tvrdošín organizuje školský ples pre žiakov našej školy. Ples sa bude niesť v duchu Oldies party a na program, v ktorom budú vystupovať možno aj Vaše deti sa pokojne môžete prísť pozrieť. Začiatok plesu je o 16:00 a z toho dôvodu budú dňa 28.1. skrátené vyučovacie hodiny na 30 minút. Chceli by sme Vás znova poprosiť o spoluprácu pri hladkom priebehu tejto akcie a to tým, aby sme spolu žiakom pripomenuli zásady slušného správania sa na školskej akcii a zvýraznili hlavne netoleranciu alkoholu či iných omamných látok. Ples je organizovaný VÝLUČNE pre žiakov našej školy a končí  o 22:00, kedy si môžete prísť deti vyzdvihnúť. Sála bude po celý čas zamknutá, aby sme zabezpečili súkromie a uzavretú spoločnosť avšak v prípade potreby môžete kontaktovať ktoréhokoľvek učiteľa telefonicky, alebo napísať poznámku koordinátorke ŽŠR vopred. Ďakujeme za pochopenie.


 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

workshop_ba.jpg