Konečne sa dozviete, ako dopadlo hlasovanie v súťaži o NAJ ÚSMEV TVRDOŠÍNSKEHO GYMNÁZIA.
Najskôr trochu štatistických údajov:

Usporiadateľ súťaže: tercia
Miesto: Gymnázium Tvrdošín
Účastníci: ochotní spolužiaci
Počet súťažiacich (nafotených záberov): 87
Počet použiteľných (publikovateľných) záberov: 40
Počet odovzdaných hlasov: 185
Počet platných hlasov: 82
Do užšieho finále postúpili úsmevy s číslom: 2, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 16, 19, 22, 23, 27, 29, 31 33.

PORADIE: úsmev č. 8 – ABSOLÚTNY VÍŤAZ – rozdiel medzi absolútnym víťazom a 1. miestom bol len 1 hlas. Úsmev absolútneho víťaza si môžete celoročne a každodenne „vychutnávať“ v učebni biológie
1. miesto: úsmev č. 29
2. miesto: úsmev č. 7
3. miesto: úsmev č. 19

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

den_vody_10_002.jpg