12. septembra  -  bol náš DEŇ POZITÍVNEHO MYSLENIA. V tento deň TERCIÁNI fotili vaše úsmevy.
Fotodokumentácia ich piatkovej aktivity je TU. Ako ste si všimli, pri niektorých fotkách musíte zapojiť aj vlastnú fantáziu a odhaliť v sebe detektívne schopnosti, aby ste úsmev objavili. NEVADÍ, OPAKOVANIE ROBÍ MAJSTRA. Na budúci rok to budú už oveľa kvalitnejšie zábery.

Nástenka s fotografiami a hlasovacie lístky sú na prízemí.

Vyberať a hlasovať za NAJ ÚSMEV 2014  TVDROŠÍNSKEHO GYMNÁZIA, môžete do stredy: 1. 10. Stačí ak na papier napíšeš číslo úsmevu, ktorý je podľa teba ten NAJ, pripíšeš triedu, do ktorej chodíš a lístok vhodíš do zelenej hlasovacej škatule.
Každý má len 1 hlas.
Výsledky hlasovania zverejníme v piatok 3. 10. – v predvečer SVETOVÉHO DŇA ÚSMEVU.

Náš tip: pozerajte a vyberajte zo vzdialenosti cca 2 metre

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

bedminton_okres_10_09.jpg