Dňa 10.4. 2013 sa žiačka sekundy Radka Kubíková, zúčastnila Krajského kola Geografickej olympiády v Žiline. V rámci celého Žilinského kraja obsadila krásne 24. miesto. K peknému úspechu jej gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu. 

Dňa 17. 4. sa na ZŠ Š. Šmálika v Tvrdošíne, konalo okresné kolo Matematickej olympiády. Zúčastnili sa jej aj naši žiaci, ktorí  veľmi úspešne reprezentovali našu školu. Zo sekundy jedna žiačka: Agátka Brozová skončila vo svojej kategórií na 3. mieste. Z tercie tri žiačky: Janka Kozoňová a Alžbetka Loneková skončili na 3. mieste, Júlia Fukasová na 6. mieste. Za úspešnú reprezentáciu školy gratulujeme.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

volejbal_obvod_zs_thumb.jpg