V stredu 17.4.2013  sa naše víťazné družstvo Biblickej olympiády zúčastnilo diecézneho (krajského) kola v Spišskej kapitule, kde získali 5. miesto. Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. - fotografie -

 

V stredu 20.3.2013 sa naši žiaci prímy a tercie Marián Dzurik, Anett Žuffová, Tereza Kecerová zúčastnili dekanátneho (okresného) kola Biblickej olympiády v Trstenej. Získali 8. miesto k čomu im srdečne blahoželáme.

Vo štvrtok 21.3.2013 bolo dekanátne (okresné) kolo Biblickej olympiády pre starších žiakov stredných škôl a gymnázií v Námestove. Naši študenti kvinty a II. A triedy Ráchel Dudová, Ján Taraj, Ján Pazúrik získali 1. miesto. Srdečne im blahoželáme a tešíme sa z ich postupu do diecézneho (krajského) kola, ktoré sa uskutoční v polovici apríla.

 


Spracovala: Mgr. Marta Hovancová

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

plagat_13_14_001.jpg