Riaditeľka školy vyhlasuje II. kolo prijímacieho konania do Gymnázia  v Tvrdošíne. Podrobné informácie nájdete v dokumente.

 

trieda so športovým zameraním:
Stanovený výkon: 1 trieda / 25 žiakov.
Prihlásených v I. kole: 30 žiakov
Prijatých : 25 žiakov a zapísaných v I. kole: 7 žiakov
Počet voľných miest:  18
Termíny prijímacieho konania :
I. časť :  12. jún 2012 (utorok) – „talentové skúšky“
II. časť : 19. jún 2012 (utorok)

trieda so všeobecným zameraním:
Stanovený výkon: 1 trieda / 30 žiakov.
Prihlásených v I. kole: 148 žiakov
Prijatých:  30 žiakov a zapísaných v I. kole: 27 žiakov
Termín prijímacieho konania :  19. jún 2012( utorok)
Počet voľných miest:  3

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

bedminton_okres_10_09.jpg