Na jesennom workshope vyhlásila Liga proti rakovine celoslovenskú súťaž: ŽABÁKUJEM ZA ZDRAVIE.
Keďže pohyb je jeden z hlavných faktorov prevencie vzniku rakoviny, chceme ukázať,
že aj športovanie môže byť zábavné. Nežabákujeme preto, aby sme lámali rekordy, žabákujeme za to najcennejšie, čo máme a je len jedno - naše zdravie.
Ak dáš najviac žabákov, získaš zdravý balíček pre seba alebo zdravú desiatu pre celú školu!

Ty ešte nežábakuješ? Tieto dôvody ťa presvedčia:

  1. Žabáky sú zdarma.
  2. Nepotrebuješ osobného trénera ani permanentku do fitka.
  3. Postačí ti vlastné telo a pevná pôda pod nohami.
  4. Top cvik na ničenie tukov a pálenie kalórií.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

maturanti_2013.jpg