Začíname v týždni od 15. októbra 2012!

Anglický jazyk - úplní začiatočníci: vyučujúci MASNICA, štvrtok 15.30hod., (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - mierne pokročilí PRE-INTERMEDIATE: vyučujúci ZBOJOVÁ , utorok 15.30hod.,  (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - pokročilí INTERMEDIATE: MASNICA (kurz bude ponúknutý od januára 2013)

Anglický jazyk - pokročilí UPPER INTERMEDIATE-ADVANCED: vyučujúci ZBOJOVÁ , štvrtok 15.30, (je ešte možné prihlásiť sa)

Francúzsky jazyk - prvé stretnutie bude v utorok 23.10.2012 o 15.30, vyučujúci POLÁČKOVÁ

 

STRÁNKA SA BUDE PRIEBEŽNE AKTUALIZOVAŤ (posledná aktualizácia 22.10.2012)

Prihlásiť sa ešte stále môžete na č. tel. 043/5323 061, 043/5324 985 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne priamo u vyučujúceho kurzu.

 

Podľa záujmu ponúkame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho a francúzskeho jazyka (minimálne 9 študentov v skupine).

V prípade, že v skupine bude menší počet študentov, kurz otvoríme, ale ponúkneme za rovnakú cenu menší počet vyučovacích hodín.


Cena kurzu zostávajú nezmenená: €100.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

lyziarsky_2012s.jpg