Stránkové dni počas letných prázdnin

Počas letných prázdnin naša škola bude mať stránkové dni každý pracovný deň od 8:00hod - 14:00hod. Potvrdzovanie preukážok bude posledné dva augustové týždne.


 

Gymnázdniny 2018

Gymnázium Tvrdošín oznamuje všetkým záujemcom, že GYMNÁZDNINY sú už PLNE OBSADENÉ a prihlášky už NEPRIJÍMAME!!!

Gymnázdniny - informácie

Program GYMNÁZDNINY 2018

tlačivo s informovaným súhlasom a vyhlásením o bezinfekčnosti (tlačivo je možné dostať aj v budove školy pri registrácii detí)


 

Všade dobre, v škole najlepšie! Aspoň pre niektorých študentov, ktorí v škole dokonca nocovali. Diali sa tu divné veci: nákupní maniaci, výroba nástrojov na písanie, obliekanie v staroveku, čítanie bájok, nočná hra (vlastne hry)...
Ďakujeme  vyučujúcim, kvintánom, terciánom, Eliške a Karinke z III. A za tvorivé nápady a hlavne za vytrvalosť.  - fotografie -

V dňoch 4. - 5. 11. 2016 sa v priestoroch  Hontiansko-novohradskej  knižnice A. Škultétyho vo Veľkom Krtíši uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie XXV. ročníka celoslovenskej súťaže vo vlastnej literárnej tvorbe žiakov základných a študentov stredných škôl. Ocenenie za  2. miesto v III. kategórii – poézia si z Veľkého Krtíša odniesla študentka nášho gymnázia Margarétka Pauchlyová. Okrem vyhodnotenia súťaže, besedy so spisovateľmi, tvorivých dielní sa mohli ocenení oboznámiť s tvorbou autora Imricha Madácha prostredníctvom návštevy literárneho múzea v Dolnej Strehovej.

Margarétke blahoželáme k úspechu a organizátorom ďakujeme za... všetko!

zborníku si môžete pozrieť všetky ocenené diela, vo fotogalérii snímky (poznámka: Nájdete tam známu tvár?).

 

Prvá Vzducholoď v tomto školskom roku má poradové číslo 8. Ak ste ju ešte nevideli, tak načo ešte čakáte? Pohodlne si sadnite, kliknite a kochajte sa.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

zber satstva.jpg