Stránkové dni počas letných prázdnin

Počas letných prázdnin naša škola bude mať stránkové dni každý pracovný deň od 8:00hod - 14:00hod. Potvrdzovanie preukážok bude posledné dva augustové týždne.


 

Gymnázdniny 2018

Gymnázium Tvrdošín oznamuje všetkým záujemcom, že GYMNÁZDNINY sú už PLNE OBSADENÉ a prihlášky už NEPRIJÍMAME!!!

Gymnázdniny - informácie

Program GYMNÁZDNINY 2018

tlačivo s informovaným súhlasom a vyhlásením o bezinfekčnosti (tlačivo je možné dostať aj v budove školy pri registrácii detí)


 

V tejto časti sa dozviete podstatne informácie o okresnom kole olympiády v anglickom a nemeckom jazyku.

olympiáda v anglickom jazyku 2015/2016

26. ročník okresného kola olympiády v anglickom jazyku (OAJ) pre kategórie 2A, 2B a 2D sa bude konať na Gymnáziu v Tvrdošíne 14. 1. 2016 (štvrtok).

VÝSLEDKY OAJ:

Kategória 2A - 1. Tomáš Ťapák (GMH Trstená), 2. Miroslava Hladká (Gymnázium Tvrdošín), 3. Daniela Krnáčová (SŠ Tvrdošín)

Kategória 2B - 1. Dominika Kašáková (GMH Trstená), 2. Martina Masnicová (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2D - 1. Dávid Matúška (SŠ Tvrdošín),  Tomáš Hažlinský (SŠ Nižná)

Víťazi jednotlivých kategórií postupujú na krajské kolo OAJ, ktoré sa uskutoční 10.2.2016 v Čadci.

olympiáda v nemeckom jazyku 2015/2016

26. ročník okresného kola olympiády v nemeckom jazyku (ONJ) pre kategórie 2A, 2B a 2D sa bude konať na Gymnáziu v Tvrdošíne 12. 1. 2016 (utorok).

VÝSLEDKY ONJ:

Kategória 2A - 1. Andrej Fukas (GMH Trstená), 2. Eliška Korbeľová (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2B - 1. Peter Gregorec (GMH Trstená), 2. Tamara Bistarová (SŠ Tvrdošín), 3. Andrej Hajdúch (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2D - 1. Ján Vojtek (SŠ Tvrdošín)

Víťazi jednotlivých kategórií postupujú na krajské kolo ONJ, ktoré sa uskutoční 11.2.2016 v Žiline.

Organizačné pokyny:

Prezentácia súťažiacich bude od 8.00-8.30 hod. v budove gymnázia. Členovia poroty sa prezentujú o 8.00 hod. Strava pre súťažiacich a porotu je zabezpečená. Na súťaž je potrebné si priniesť so sebou písacie potreby. Cestovné hradí vysielajúca organizácia.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

ples_2016.jpg