Stránkové dni počas prázdnin

Počas letných prázdnin škola Gymnázium v Tvrdošíne bude mať stránkové dni:
Júl 2019 - od 01.07. - 12.07.2019 7:00 - 14:00hod.
                od 15.07. - 26.07.2019 škola zatvorená - čerpanie dovolenky
                od 29.07. -  31.07. 2019 7:00 - 14:00hod.
August 2019 - 01.08. - 30.08.2019 od 7:00hod - 14:00hod.

Riaditeľ školy od 01.07. 2019 Mgr. Matúš Chren počas čerpania dovolenky - podľa potreby na t. č. 0918 571 998

Gymnázdniny 2019

Milí rodičia našich budúcich žiakov

Aj tento rok sme pre vás otvorili brány Gymnázia v projekte Gymnázdniny. V čase od 2. do 4. júla vaše deti čakalo veľa zábavy, skvelí animátori, príjemná atmosféra. Ako to vyzeralo si môžete pozrieť na fotografiách.


 

Vážení návštevníci,

nachádzate sa na stránke Gymnázia v Tvrdošíne. Doporučujeme navštíviť aj edupage stránku školy, kde nájdete novinky a aktuálne informácie.

Štyri oravské gymnáziá, možnosť zapojiť sa pre štyridsaťjeden tímov. Ich úlohou bolo identifikovať problém vo svojom okolí, nájsť riešenie problému, podniknúť akciu a aplikovať realizáciu riešenia. Kritériami hodnotenia bola transparentnosť, udržateľnosť, škálovateľnosť, originalita a kreativita, podpora regiónu, zapojenie moderných technológií, zahraničný prvok, value for money, ekológia a zdravie, reálny dopad na spoločnosť.

A je to tu! Poznáme víťazov. Spomedzi všetkých tímov sa na prvých štyroch miestach umiestnili tímy z našej školy. Výhru súťaže – Výlet do Dublinu – získali Youngsters (Dominika, Karina a Vanessa) so svojím projektom ZistiViac. Cez stránku zistiviac.sk sa snažia motivovať, inšpirovať a hlavne nakopnúť mladých ľudí z Oravy robiť niečo viac práve prostredníctvom ľudí, ktorí niečo viac už dosiahli. Poznáte športovca Jarka Žuffu, speváka Peťa Bažíka či modelku Kornéliu? Zistite viac na www.ZistiViac.sk
Našim študentom za skvelú reprezentáciu a snahu urobiť niečo pre ľudí vo svojom okolí ĎAKUJEME! Želáme veľa skvelých nápadov a dúfame, že vaše projekty budú inšpiráciou aj pre ďalších mladých ľudí.

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

den_vody_10_002.jpg