Začiatok školského roku 2020/2021

Školské vyučovanie začína 2. 9. 2020 o 7.40 hodine.
Žiaci si po príchode do školy musia nasadiť ochranu dýchacích ciest a dezinfikovať si ruky. Potom sa podľa pokynov odoberú do svojich tried, kde budú v priebehu prvého dňa so svojimi triednymi učiteľmi.
Od 2. 9.  do 15. 9. 2020 sa bude vyučovať podľa mimoriadneho rozvrhu v súlade s pokynmi MŠVaV SR.  Bližšie informácie budú poskytnuté 2. 9. 2020 v rámci triednických hodín.
Strava bude zabezpečená a vydávaná od 3. 9. 2020 podľa harmonogramu.

Vážení návštevníci,

nachádzate sa na stránke Gymnázia v Tvrdošíne. Doporučujeme navštíviť aj edupage stránku školy, kde nájdete novinky a aktuálne informácie.

Prvý júlový týždeň už po štvrtýkrát patril Gymnázdninám, dennému bezplatnému táboru pre deti. O  obľúbenosti Gymnázdnin svedčí aj fakt, že sme tento rok privítali na našej škole denne viac ako 70 detí. Peniaze z grantu Tesca nám umožnili pripraviť zaujímavejšie a atraktívnejšie aktivity, odmeny či pitný režim pre deti.  Vďaka hlasovaniu občanov mesta  Tvrdošín získal náš projekt  Gymnázdniny 1. miesto. Výhru v hodnote 1 300 eur sme použili na zorganizovanie spomínaného letného  tábora. Aj touto cestou všetkým ďakujeme a tešíme sa na účastníkov Gymnázdnin 2019. - fotografie z Gymnázdnin -

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

2.jpg