Gymnázdniny 2019

Milí rodičia našich budúcich žiakov

Aj tento rok pre vás otvárame brány Gymnázia v projekte Gymnázdniny. V čase od 2. do 4. júla u nás radi privítame vaše deti. Čaká ich veľa zábavy, skvelí animátori, príjemná atmosféra. OZNAMUJEME, ŽE TÁBOR JE UŽ PLNE OBSADENÝ!


 

Prijímacie skúšky na rok 2019/2020

Výsledky prijímacích skúšok:

výsledky II. kola pre 8-ročné štúdium (aktualizované 18.6.2019 o 14.58)

celkové výsledky po I. a II. kole pre 8-ročné štúdium (pdf) (aktualizované 18.6.2019 o 14.58)

celkové výsledky pre 4-ročné štúdium (pdf)

 

Čítajte ďalej


 

Vážení návštevníci,

nachádzate sa na stránke Gymnázia v Tvrdošíne. Doporučujeme navštíviť aj edupage stránku školy, kde nájdete novinky a aktuálne informácie.

Už po 14. rok UNICEF organizoval v dňoch 14. – 20. 5. 2018 verejnú zbierku s názvom Týždeň modrého gombíka. Po minuloročnom úspechu, kedy sa  podarilo vyzbierať sumu 57 972,39 eur, chce opäť pomoc smerovať na Ukrajinu. Deťom, ktoré sú priamo ovplyvnené prebiehajúcim konfliktom. Deťom, ktoré museli napriek okolnostiam dospieť skôr, ako mali.

V našej škole sa zbierka konala pod názvom Podeľ sa o desiatu s priateľom z Ukrajiny. Žiaci do pokladničky vhadzovali sumu v hodnote zvolenej sladkosti z automatu. Takouto formou chceli vyjadriť spolupatričnosť s ich rovesníkmi na Ukrajine. Zároveň žiaci prímy A pripravili nástenku  k spomínanej zbierke. Na hodine výtvarnej výchovy nakreslili, čo podľa nich deťom na Ukrajine najviac chýba. Podarilo sa nám vyzbierať sumu 123,85 eur. Našim dobrovoľníčkam a všetkým, ktorí akokoľvek pomohli, ďakujeme. - foto -

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

plagat_13_14_001.jpg