Gymnázium Tvrdošín oznamuje všetkým záujemcom vo veku 5-15 rokov, že opäť organizuje GYMNÁZNINY - denný tábor.

Tábor sa uskutoční v dňoch 2.- 4.7., 6.7. 2018 v čase od 8.00 - 14.00 hod.. Stačí si so sebou priniesť desiatu, prezuvky, dobrú náladu a o všetko ostatné sa postarajú učitelia gymnázia so svojimi žiakmi - animátormi.
Tábor je bezplatný - projekt získal grant z Tesca ako jeden z troch najlepších v regióne. Podporte ho, prosím, nákupom v Tescu a hlasovaním zaň. 

V prípade, že máte záujem o tento tábor - vyplňte prihlášku a pošlite ju na email: gymts (zavináč) gymts (bodka) sk

Ďalšie pokyny dostanete v správe po akceptovaní Vašej prihlášky.

- fotografie z minuloročných gymnázdnin -

 

Let's walk and learn

Projekt Let‘s walk and learn – Education via tourist paths in Europe sme úspešne ukončili. Tri roky (2015 – 2018) plné nových zážitkov sú za nami. Zahraničné výjazdy do Čiech a Francúzska boli bohaté na nové poznatky a skúsenosti. Sme radi, že sme vďaka projektovej spolupráci nadviazali nové priateľstvá a videli nepoznané nádherné miesta našej Európy.
Viete, že sa tam raz môžete vydať aj vy? Vašim sprievodcom nech je cestovateľská príručka, ktorú vydalo naše Gymnázium v Tvrdošíne z prostriedkov projektového grantu. Táto publikácia ponúka informácie o troch partnerských regiónoch: Orava, Franche-Comté a Južná Morava. Nájdete tam tipy na dve najnavštevovanejšie turistické trasy (napr. Roháčske plesá a Juráňova dolina na Orave) i 10 menej známych, prípadne neznámych trás v okolí, ktoré sme navrhli my – gymnazisti z Tvrdošína.

čítaj viac ...

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

klara2.jpg