V piatok 24. 11. a sobotu 25. 11. 2017 sa chystajú 24hodinové preteky pre študentov, učiteľov našej školy a verejnosť na cyklotrenažéroch.

Predpokladaná trasa povedie z mesta Rájec-Jestřebí (Česká republika) cez Tvrdošín do Biržai (Litva). Do pretekov sú zapojení aj naši partneri v projekte Športujme, spolupracujme a vzdelávajme sa. Cieľom pretekov je dôjsť za 24 hodín čo najbližšie k mestu Biržai.
Začiatok plánujeme na 8:00 hod.
Účasť na týchto pretekoch si môžete zaistiť zápisom do štartovacej listiny, v ktorej uvedieš svoje meno a triedu (prípadne na tel.č. 043 5323 061, na sekretariáte školy).
Každý účastník si môže rezervovať čas v dĺžke 20 minúť, môže využiť ktorúkoľvek voľnú 20minútovku s možnosťou niekoľkonásobnej oddelenej rezervácie.
Pôjde sa na dvoch ergometroch a k dispozícii budú aj ďalšie spinningové bicykle, ktoré umožnia zapojenie aj menšieho kolektívu.
Jednotlivé časy budú obsadzované podľa poradia skôr prihlásených účastníkov. Preto, ak chceš pretekať za každú cenu medzi polnocou a šiestou hodinou ráno, nesmieš svoje rozhodnutie odkladať.

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

volejbal_obvod_zs_thumb.jpg