Nenechaj si ujsť nový projekt ERASMUS+
Let‘s walk and learn – Education via Tourist Paths in Europe, 2015 – 2018, Strategické partnerstvá v sektore Školské vzdelávanie - partnerstvo zložené výlučne zo škôl.
Projekt je finančne podporený Európskou Komisiou, ktorá škole vyčlenila grant na dva a pol roka.

 

Projektoví partneri:

Vykroč na zelený chodník, ktorý sa vinie tu neďaleko. Buď hrdý na to, čo doma máme. Francúzov slovenská príroda chytá za srdce a máloktorý Čech si nechá ujsť možnosť pohľadom preletieť po štítoch našich slovenských hôr.

Že chceš viac info?

Zapoj sa do projektu Let‘s walk and learn – Education via Tourist Paths in Europe. Tajomné zákutia Franche-Comté a Južnej Moravy, hodnota trvalej obnoviteľnosti prírodných zdrojov, zručnosti v teréne, a ľahšia cesta na výšku v zahraničí už na Teba čaká. 


Príď (náš budúci gymnazista) a nič Ti k šťastiu nezachýba!

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

eyp2.jpg