V projekte Let´s Do Sports, Collaborate and Educate sa venujeme aj netradičným športom. Pre všetkých, ktorí sa nevenujú florbalu, volejbalu, basketbalu či nohejbalu, ale aj pre tých, ktorí si chcú zašportovať a zároveň sa zabaviť, prichádzame s novým ,,ballom“ – aby sme boli presní – s kin-ballom.
ZK Aspirateur (v zložení kvartáni + výber školysmile) vám v utorok 11. 5. 2017 predstavil základné pravidlá a ukážku športovej hry kin-ball.

Čo už viete:
Kin-ball  pochádza z Kanady.
Kin-ball je kolektívna hra.
Kin-ball znamená  Lopta v pohybe.
Omnikin znamená Všetko v pohybe.

Vo štvrtok 25. 5.  2017 bude v športovej hale uvádzacia hodina s trénerom slovenskej kinballovej reprezentácie a medzinárodným rozhodcom 2. stupňa Mgr. Aurelom Bitterom.

Základné pravidlá kin-ballu nájdete na www.kin-ball.sk alebo na tomto odkaze.
Fotografie

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

anna frankova_1.jpg