Roztočte svoje mozgové závity a zapojte sa do súťaže: TALENT GYMNÁZIÍ (ak si žiak KTA, SXA, SPA, OKA, I. A, II. A, III. A, IV. A) alebo do súťaže: IQ OLYMPIÁDA (ak si žiak PRA, SKA, TRA, KVA). Účasť v tejto súťaži sa započítava do školskej súťaže tried. Navyše najlepších jednotlivcov oceníme vecnými cenami.

TALENT GYMNÁZIÍ - olympiády sa môžu zúčastniť žiaci kvinty až oktávy a 1. až 4. ročníka gymnázia
Súťažné zadania sú zamerané na logické úlohy a šifry,  obsahujú predovšetkým úlohy zamerané na matematickú a verbálnu inteligenciu, priestorovú predstavivosť a logiku.

Dĺžka trvania testu – 30 min.
Registrácia 01.03.2018 – 20.03.2018 na tomto odkaze (klik)
Školské on-line kolo 21.03.2018 - 28.03.2018

IQ OLYMPIÁDA - olympiády sa môžu zúčastniť žiaci prímy až kvarty
Nejde o vedomostnú súťaž; súťažné úlohy zábavnou formou testujú a rozvíjajú schopnosť samostatného logického uvažovania a sú založené na všeobecných princípoch. Pre ich riešenie nie sú potrebné žiadne špeciálne vedomosti.
Dĺžka trvania testu – 30 min
Registrácia 01.03.2018 – 31.03.2018 na tomto odkaze (klik)
Školské on-line kolo 09.04.2018 - 13.04.2018


Súťažiaci sa zaregistrujú na stránke Vstup do súťaže kliknutím na Chcem sa zaregistrovať a vyplnením svojich osobných údajov – e-mail, meno, škola, trieda, kategória, atď. Registrácia je jednoduchá a nezaberie viac než niekoľko minút. Pozor, registrácie žiakov z minulých rokov nie sú platné!
Systém Vám do niekoľkých minút po registrácii vygeneruje a pošle prihlasovacie heslo, ktoré bude slúžiť na vstup do profilu súťažiaceho a predovšetkým na prihlásenie sa do školského kola súťaže. Ak prístupové heslo nedostanete, skontrolujte svoj spam/nevyžiadanú poštu a kôš, a prípadne si vyžiadajte nové heslo na stránke Vstup do súťaže / Zabudol som heslo. Pretože súťažiacemu bude na e-mailovú adresu poslané jeho heslo a všetky informácie o súťaži, každý účastník musí uviesť platný a jedinečný e-mail.

Viac informácií na www.iqolympiada.sk prípadne u M. Masnicu v škole.Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

koniec_roka_10_12.jpg