Dňa 22. januára 2014 sa na základnej škole Š. Šmálika v Tvrdošíne, uskutočnilo okresné kolo Matematickej olympiády v kategórií Z9.
Našu školu  úspešne reprezentovali žiačky kvarty : Janka Kozoňová, ktorá obsadila 2. miesto a Júlia Fukasová, ktorá skončila na 5. mieste.

Dňa 19. marca 2014 sa na základnej škole M. Medveckej na Medvedzí,  uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Aj tu sme mali úspešných zástupcov – matematikov.
V kategórií P6 - príma nás reprezentovali:  Alica Maďarová, ktorá skončila na 2. mieste, Nikola Žuffová, ktoré skončila na 5. mieste a Dominika Vajduľáková na 7. mieste.
V kategórií P7 – sekunda sme mali jedného zástupcu:  Marián Dzurik, ktorý obsadil pekné 2. miesto.
V kategórií P8 – tercia, sa zúčastnili : Agáta Brozová, ktorá skončila na 4. mieste a Lívia Obtulovičová na 5. mieste.

Všetkým k peknému úspechu gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu .

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

fasiangovy_utorok.jpg