17. - 19. február 2010

OD STREDY DO PIATKU SA DOZVIETE AKO CHUTIA, AKO VOŇAJÚ AKÚ MAJÚ FARBU A EŠTE OVEĽA VIAC O TROCH JAZYKOCH, KTORÉ SA NA NAŠEJ ŠKOLE VYUČUJÚ. POSTUPNE, PODĽA HARMONOGRAMU SA BUDÚ UČEBNE CREJ A UFRJ PREMIEŇAŤ NA „ŠPANIELSKO, FRANCÚZSKO A NEMECKO“.                       - foto -

Koľko rečí vieš, ... veď to všetci poznáme. Po tieto dni sme si to chceli viac pripomenúť aj v našej škole. 

Dnes, v stredu, je Deň španielčiny, študenti sa ozdobili sombrerom, červeným a žltým oblečením (vo farbách španielskej vlajky), zobrali do rúk gitaru - ako inak, španielskuLaughing a pri počúvaní latino rytmov si skromne pochutili na olivách a tortille.

Zajtra sa škola ponorí do francúzskeho a v piatok do nemeckého šatu. Spoločne si tak spestríme výučbu cudzích jazykov.

Tak Hasta la vista!

Au revoir!

Auf Wiedersen!

- Bibiana Krupášová -

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

den_frj_plagat_2015_001.jpg