Zuberec 8.10.2009 - krajské kolo

Gymnázium reprezentovalo na krajskom kole družstvo dievčat v zložení: Anna Žiláková, Petra Čajková, Emília Žiláková (všetky z I.S). Bežalo sa na tej istej trati, ako na okresnom kole. Aj keď si dievčatá zlepšili svoje časy, na medailové umiestnenie to nestačilo - družstvo sa celkovo umiestnilo na 4.mieste.

Žiaľ Šimon Abík (IV.A) sa pre chorobu nezúčastnil.


Zuberec 29.9.2009 - okresné kolo

29.9.2009 sa uskutočnilo okresné kolo cezpoľného behu mladších a starších chlapcov a dievčat v Zuberci. Gymnázium reprezentovali títo žiaci:

dievčatá ZŠ - Dominika Grobarčíková, Kornélia Socháňová, Daniela Šprláková - družstvo obsadilo 3. miesto
  • chlapci ZŠ - Miloš Lajmon, Boris Čičman, Jozef Kudlačák- družstvo obsadilo 12. miesto
  • dievčatá SŠ - Anna Žiláková, Petra Čajková, Lenka Karasová - družstvo obsadilo 1. miesto
  • chlapci SŠ - Šimon Abík, Marcel Sendrei, Milan Múdry - družstvo obsadilo 2. miesto

 

V súťaži jednotlivcov dobehol Šimon Abík na 1. mieste a postupuje spolu s družstvom dievčat SŠ na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 8. 10. 2009 v Zuberci.

 

TU už sú fotografie z okresného aj krajského kola preteku.

 

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

dofe_logo.jpg