Volejbalový turnaj stredných škôl dopadol pre našu školu veľmi úspešne. Do regionálneho kola postúpili obe družstvá našej školy. V kategórii  dievčat sa v okresnom kole predstavili družstvá z GMH Trstená a Gymnázium v Tvrdošíne. Družstvo našej školy obhájilo aj v tomto roku prvenstvo v okrese a postúpilo po jednoznačnom víťazstve 3:0 do regionálneho kola.

V kategórii chlapcov sa do bola o titul majstra okresu zapojili tri družstvá: GMH Trstená, Gymnázium Tvrdošín a SŠ Tvrdošín. Zápasy boli pomerne vyrovnané a bojovalo sa so striedavým úspechom. Nakoniec rozhodlo menšie množstvo chýb družstva našej školy, ktoré vyhralo oba svoje zápasy a tak chlapci vybojovali 1. miesto.

Regionálne kolo vo volejbale pre obe kategórie sa uskutoční 3.4.2014 v našej športovej hale. Držíme palce a prajeme málo chýb v zápasoch.

- fotografie -

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

volejba_s_chlapci.jpg