Postup dievčat na Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu ZŠ a SŠ

Dňa 25.9.2012 sa uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu v Zuberci na ktorom sa zúčastnila ako už tradične aj naša škola..
Našu školu reprezentovali študenti v troch kategóriach – ZŠ dievčatá, SŠ dievčatá a SŠ chlapci.

 

 

Zostava ZŠ dievčat – Loneková A., Ulrichová B., Žuffová A., Kozoňová J.
Dievčatá sa umiestnili na krásnom 2.mieste keď Loneková Alžbeta obsadila v silnej konkurencii 3. miesto ako jednotlivec.

Zostava SŠ chlapci – Lajmon M., Mikunda M., Čičman M., Planieta M. Chlapcom  až tak nevyšla táto súťaž a obsadili 5. miesto ale dúfame, že sa to bude zlepšovať na budúci rok.
Zostava SŠ dievčat –  Žiláková A., Sirotiarová J., Grobarčíková D., Čajková P.  Naše stredoškoláčky vyhrali svoju kategóriu suverénnym výkonom kde Žiláková A. Obsadila 1. miesto a Sirotiarová J. obsadila 3.miesto. A týmto postúpili na Majstrovstvá kraja do Liptovského Mikuláša čím im chceme popriať veľa úspechov do ďalšieho štartu.

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

cezpolny_beh_okres_spol_foto2012_11.jpg