Dňa 11.3. 2010 sa v športovej hale pri gymnáziu uskutočnilo okresné kolo študentov SŠ vo volejbale. Súťaže sa zúčastnili školské kolektívy z SŠ Medvedzie, SOŠ- L Tvrdošín, SŠ Nižná, GMH Trstená a z Gymnázia Tvrdošín. Súťaž sa uskutočnila systémom každý s každým,  na dva víťazné sety. Turnaj mal len priemernú úroveň. - foto -

Naša  škola dosiahla nasledovné výsledky:

Gymnázium Tvrdošín - SOŠ – L Tvrdošín    2 : 0                                         

Gymnázium Tvrdošín -  SŠ Nižná                 1 : 2                                   

Gymnázium Tvrdošín -  SŠ Medvedzie         2 : 0                                          

Gymnázium Tvrdošín -  GMH Trstená          0 : 2 

Študenti našej školy podali výkony na hranici svojich súčasných možností a schopností. Škoda len premárnenej šance na víťazstvo v zápase s Nižnou a umiestnenie mohlo byť ešte lepšie. Naša škola obsadila nakoniec III. miesto. Základ družstva tvorili chlapci zo VI.OG: Andrej Beňo, Filip Palider, Martin Lofay, Filip Janček, Richard Kordiak, doplnení Matúšom Lajmonom (VII.OG), Marcelom Sendreiom a Romanom Bullom (IV.A).            

Chlapcom ďakujeme za dobrú reprezentáciu školy !          

- Mgr. M. Golboň -

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

kniha_web_2013_001.jpg