DNES JE SKVELÝ DEŇ. Pod týmto názvom študenti sekundy fotili 13. septembra pozitívne naladených človiečikov v našej škole. Vernisáž 35 fotografií je v priestoroch schodišťa zo šatne na prízemie.

Pár výskumov dokázalo, že optimisti majú zdravší životný štýl. Tak prečo si nespríjemniť život pozitívnymi myšlienkami a pozitívnym „fejsom“? Veď pozitívne myslenie vedie k pozitívnym akciám a krokom, a tie k pozitívnym výsledkom.

Ktorá fotografia najviac vystihuje tému?
Tak to sa dozvieme po skončení hlasovania – 4. októbra – na SVETOVÝ DEŇ ÚSMEVU. Hlavnou myšlienkou tohto dňa je zvýšenie povedomia ľudí o vplyve pozitívneho myslenia a optimizmu na zdravie a život človeka.

Pravidlá hlasovania (pdf):
1.    každý študent, učiteľ aj nepedagogický zamestnanec našej školy má 1hlas
2.    hlasuješ hlasovacím lístkom, kde napíšeš:
•     svoje meno
•     triedu (resp. pracovnú pozíciu)
•     číslo fotografie, ktorá podľa teba najlepšie vystihuje tému – DNES JE SKVELÝ DEŇ
3.    hlasovací lístok vhodíš hlasovacej krabice

Veríme, že vernisáž sekundánskych fotografií vám pomôže odstrániť napätie a stres. Vyvolá vo vás príjemné pocity a poteší vaše srdiečka.

 

 

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

2.jpg