Školský ples 2015

Oznamujeme Vám, že 28.1 2015(v stredu) žiacka školská rada Gymnázia Tvrdošín organizuje školský ples pre žiakov našej školy. Ples sa bude niesť v duchu Oldies party a na program, v ktorom budú vystupovať možno aj Vaše deti sa pokojne môžete prísť pozrieť. Začiatok plesu je o 16:00 a z toho dôvodu budú dňa 28.1. skrátené vyučovacie hodiny na 30 minút. Chceli by sme Vás znova poprosiť o spoluprácu pri hladkom priebehu tejto akcie a to tým, aby sme spolu žiakom pripomenuli zásady slušného správania sa na školskej akcii a zvýraznili hlavne netoleranciu alkoholu či iných omamných látok. Ples je organizovaný VÝLUČNE pre žiakov našej školy a končí  o 22:00, kedy si môžete prísť deti vyzdvihnúť. Sála bude po celý čas zamknutá, aby sme zabezpečili súkromie a uzavretú spoločnosť avšak v prípade potreby môžete kontaktovať ktoréhokoľvek učiteľa telefonicky, alebo napísať poznámku koordinátorke ŽŠR vopred. Ďakujeme za pochopenie.


 

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

plagat.jpg