Dňa 10.10. 2013 o 16:00 hod.  sa v Tvrdošíne  konal náš gymnaziálny BAŽANTSKÝ VEČIEROK. Všetci, hlavne naša trieda (bažanti, prímani), sme sa naň veľmi tešili, ale zároveň aj báli, čo nám budú robiť. Program bol veľmi zábavný, napríklad jesť s rukami za chrbtom jablko, karaoke a mnoho ďalších. Našťastie sme to prežili a zostanú nám spomienky na tento deň. A ako inak, diskotéka bola úžasná. Všetci sme sa poriadne vytancovali na dobrých pesničkách. O 21: 00 sa všetko skončilo. Veľmi sa mi tam páčilo.

Chcela by som sa poďakovať pani riaditeľke za to, že dovolila takúto akciu, tiež by som sa chcela poďakovať kvartánom za príjemný program a všetkým p. učiteľom, ale hlavne triednej pani učiteľke Masnicovej za príjemnú atmosféru, ktorá na bažantskom vládla. Dúfam, že sa takáto akcia zopakuje aj na budúci rok. Už sa všetci tešíme.

Karin

Imatrikulačný večierok je súčasťou študentského života. Tento rok organizovali imatrikulačný večierok pre I. A žiaci 3. ročníka pod vedením p. p. Vasekovej. Nám, prvákom, vymysleli zaujímavé úlohy, ktoré sme museli vykonať, ale nebolo to nič hrozné. Bola to veľká zábava a sranda.

Lucia

- fotografie -

 

 

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

mem_jesenskeho_09_05.jpg