Dňa 9.3.2016 sa naši študenti  prímy, sekundy a tercie zúčastnili okresného kola Pytagoriády, na ZŠ M. Medveckej na Medvedzí. Prímu reprezentovali Lucia Garbiarová a Anežka Kurajdová.
Lucka skončila na peknom 5. mieste a Anežka na 8. mieste. Sekundu reprezentovali Andrej Klčo, ktorý skončil na peknom 2. mieste a Martin Lorinc, ktorý sa umiestnil na 6. mieste. Terciu reprezentovala Alica Maďarová, ktorá tak ako vždy nesklamala a skončila na peknom 2. mieste.

Dňa 5.4.2016 sme sa zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády, na ZŠ Š. Šmálika Tvrdošín.
Prímu reprezentoval Jakub Kyseľ, ktorý nesklamal a riešil všetky náročné úlohy .
Sekundu reprezentovali Laura Skurčáková, Andrej Klčo a Martin Lorinc. V tejto kategórií skončil Andrej Klčo na peknom 2. mieste a tiež dokázal, že matematiku má rád a je jeho koníčkom. Laura Skurčáková obsadila 7. miesto a Martin Lorinc 9. miesto.
Terciu reprezentovala Alica Maďarová. Vo svojej kategórii zvíťazila, dosiahla maximálny počet bodov a tým dokázala, že matematika je fajn a všetko sa dá, len treba chcieť.

Všetkým k peknému úspechu gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu .

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

pozvanka_bazantsky.jpg