Dňa 6.2.2014 sa na ZŠ Márie Medveckej na Medvedzí uskutočnilo Okresné kolo geografickej olympiády. Našu školu reprezentovalo 5 žiakov v troch kategóriach:

Alica Maďarová  - príma A
Marián Dzurik – sekunda A
Katarína Vajduliaková – sekunda A
Radka  Kubíková – tercia A
Miroslava Hladká – tercia A

 


S veľkou radosťou konštatujeme, že naša škola bola úspešná. Alica Maďarová získala 1. miesto s najvyšším počtom bodov zo všetkých zúčastnených žiakov a postupuje do krajského kola.
Radka Kubíková získala 2. miesto a to prvé - jej ušlo len o vlások.
Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za reprezentáciu školy, za ich čas a štúdium nad rámec svojich povinností. Osobitné poďakovanie patrí terciánkam, ktoré v tomto šk. roku ani geografiu nemajú.

 

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

bedminton_okres_10_09.jpg