Začíname v týždni od 15. októbra 2012!

Anglický jazyk - úplní začiatočníci: vyučujúci MASNICA, štvrtok 15.30hod., (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - mierne pokročilí PRE-INTERMEDIATE: vyučujúci ZBOJOVÁ , utorok 15.30hod.,  (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - pokročilí INTERMEDIATE: MASNICA (kurz bude ponúknutý od januára 2013)

Anglický jazyk - pokročilí UPPER INTERMEDIATE-ADVANCED: vyučujúci ZBOJOVÁ , štvrtok 15.30, (je ešte možné prihlásiť sa)

Francúzsky jazyk - prvé stretnutie bude v utorok 23.10.2012 o 15.30, vyučujúci POLÁČKOVÁ

 

STRÁNKA SA BUDE PRIEBEŽNE AKTUALIZOVAŤ (posledná aktualizácia 22.10.2012)

Prihlásiť sa ešte stále môžete na č. tel. 043/5323 061, 043/5324 985 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne priamo u vyučujúceho kurzu.

 

Podľa záujmu ponúkame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho a francúzskeho jazyka (minimálne 9 študentov v skupine).

V prípade, že v skupine bude menší počet študentov, kurz otvoríme, ale ponúkneme za rovnakú cenu menší počet vyučovacích hodín.


Cena kurzu zostávajú nezmenená: €100.

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

pozvanka_web400.jpg