V tomto školskom roku sa nám podaril vynikajúci výsledok v jazykových súťažiach:

Dňa 30. apríla 2012 sa v Bratislave uskutočnilo celoslovenské kolo olympiády v španielčine. Študentke II.A Martine Stančíkovej sa v ňom darilo a obsadila pekné 5. miesto v kategórii A.

Srdečne blahoželáme a tešíme sa z úspechu. Staršie správy z olympiád

Dňa 09. februára 2012 sme v krajskom kole Olympiády v španielskom jazyku získali nádherné PRVÉ MIESTO vďaka MARTINE STANČÍKOVEJ v kategórii A. Táto študentka II.A triedy postupuje do celoštátneho kola v termíne apríl 2012 v Bratislave. DRŽÍME PALCE!!!
Zároveň sa tešíme z umiestnenia MÁRIE KOVÁČOVEJ zo IV.A, ktorej sa podarilo prebojovať na pekné TRETIE MIESTO v krajskom kole tzv. španielskej olympiády v kategórii C.

V piatok 17. februára nás nemenej úspešne reprezentovala v krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku v kategórii 2.A DENISA MEDVECKÁ z II.S nášho gymnázia, pretože obsadila DRUHÉ MIESTO.

BLAHOŽELÁME a veríme, že dievčatám-jazykárkam sa bude aj naďalej dariť!

B. Balážová, predmet. komisia CUJ

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

nastenka.jpg