Oznam: 

 

Začíname v týždni od 10. októbra 2011!


V tomto školskom roku ponúkame jazykové kurzy aj pre študentov s výraznou zľavou!!!

 

Anglický jazyk - úplní začiatočníci: vyučujúci TRABALKOVÁ, streda 15.30hod., počet záujemcov: 6 (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - pokročilí začiatočníci: vyučujúci GOGOLÁKOVÁ (skupina KRUPÁŠOVÁ), utorok 15.15hod., počet záujemcov: 7   (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - mierne pokročilí: vyučujúci ZBOJOVÁ (skupina DZURIKOVÁ), streda 16.00hod., počet záujemcov: 6 (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - stredne pokročilí: MASNICA (skupina HRUBCOVÁ), štvrtok 16.00, počet záujemcov: 5 (je ešte možné prihlásiť sa)

Anglický jazyk - pokročilí: vyučujúci ZBOJOVÁ (PODSTRELENÁ), utorok 16.00, počet záujemcov: 4 (je ešte možné prihlásiť sa)

č.účtu : 0320647524/0900

Nemecký jazyk - počet záujemcov: 3 (kurz sa zatiaľ neotvára)

Francúzsky jazyk - pokročilí, počet záujemcov: 1 (kurz sa zatiaľ neotvára)

STRÁNKA SA BUDE PRIEBEŽNE AKTUALIZOVAŤ (posle. aktualizácia 14.10.2011)

Prihlásiť sa ešte stále môžete na č. tel. 043/5323 061, 043/5324 985a lebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne priamo u vyučujúceho kurzu.

 

Podľa záujmu ponúkame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho a francúzskeho jazyka (minimálne 9 študentov v skupine).

V prípade, že v skupine bude menší počet študentov, kurz otvoríme, ale ponúkneme za rovnakú cenu menší počet vyučovacích hodín.

Škola má na kurzy anglického jazyka akreditáciu Ministerstva školstva.


Cena kurzu zostávajú nezmenená €100. Kurz by sa mal začať v druhej polovici septembra. Začiatok bude uverejnený na stránke www.gymts.sk, v miestnych novinách, rozhlasom, príp. sa môžete informovať na tel. číslach školy.

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

english_week_titl_2015_001.jpg