V tejto časti sa dozviete podstatne informácie o okresnom kole olympiády v anglickom a nemeckom jazyku.

olympiáda v anglickom jazyku 2015/2016

26. ročník okresného kola olympiády v anglickom jazyku (OAJ) pre kategórie 2A, 2B a 2D sa bude konať na Gymnáziu v Tvrdošíne 14. 1. 2016 (štvrtok).

VÝSLEDKY OAJ:

Kategória 2A - 1. Tomáš Ťapák (GMH Trstená), 2. Miroslava Hladká (Gymnázium Tvrdošín), 3. Daniela Krnáčová (SŠ Tvrdošín)

Kategória 2B - 1. Dominika Kašáková (GMH Trstená), 2. Martina Masnicová (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2D - 1. Dávid Matúška (SŠ Tvrdošín),  Tomáš Hažlinský (SŠ Nižná)

Víťazi jednotlivých kategórií postupujú na krajské kolo OAJ, ktoré sa uskutoční 10.2.2016 v Čadci.

olympiáda v nemeckom jazyku 2015/2016

26. ročník okresného kola olympiády v nemeckom jazyku (ONJ) pre kategórie 2A, 2B a 2D sa bude konať na Gymnáziu v Tvrdošíne 12. 1. 2016 (utorok).

VÝSLEDKY ONJ:

Kategória 2A - 1. Andrej Fukas (GMH Trstená), 2. Eliška Korbeľová (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2B - 1. Peter Gregorec (GMH Trstená), 2. Tamara Bistarová (SŠ Tvrdošín), 3. Andrej Hajdúch (Gymnázium Tvrdošín)

Kategória 2D - 1. Ján Vojtek (SŠ Tvrdošín)

Víťazi jednotlivých kategórií postupujú na krajské kolo ONJ, ktoré sa uskutoční 11.2.2016 v Žiline.

Organizačné pokyny:

Prezentácia súťažiacich bude od 8.00-8.30 hod. v budove gymnázia. Členovia poroty sa prezentujú o 8.00 hod. Strava pre súťažiacich a porotu je zabezpečená. Na súťaž je potrebné si priniesť so sebou písacie potreby. Cestovné hradí vysielajúca organizácia.

Lets walk and learn

NAŠE – SLOVENSKÉ  3. projektové stretnutie Erasmus+ Lets walk and learn už 12. septembra 2017
Už ste na to pripravení (?) – veď celý predošlý rok ste hľadali, tvorili, vkladali fotky, žiadali súhlas od autorov, posielali, písali, prerábali, stretávali sa a spolupracovali, prekladali a počúvali všetky pripomienky p. prof. Harmatovej k prezentáciám a spol., konzultovali s p. prof. Dzurikovou, Gazdíkovou, Hrubcovou, Košarišťanovou, Kubošovou, Modránszkym a opäť „zúrivo“ prerábali ďalej, až kým KONEČNE vaša práca splnila všetky predpokladané požiadavky a  vaše dielo bolo odovzdané a riadne archivované na tajnom mieste ;) UFF
Takto „potili krv“ projektanti zapojení do projektu Lets walk and learn – Education via tourist paths in Europe v rámci programu Erasmus+.
Takto postupne – a trpezlivosť dochádzala nejednému – sa úúúúspešne„prehryzkali“ až ku konečným prípravám 3. projektového stretnutia, ktoré bude NAŠE. Verím, že našim hosťom a už aj priateľom z Českej republiky a Francúzska ukážeme to najlepšie, čo sme doma pre nich pripravili... A je toho neúrekom – hádam to za ten týždeň spolu stihneme – a dáme ;) Čo poviete? JASNÉ

Viete že...

Máme medzi sebou veľmi talentovaných a úspešných študentov, ktorí ostávajú skromnými mladými ľuďmi, a to až tak, že sme sa o ich úspechoch museli dozvedieť od iných...

čítaj viac

 

Škola priateľská k deťom

Vyhodnotenie Vianočnej zbierky UNICEF

Ďakujeme všetkým študentom, rodičom a priateľom nášho gymnázia, ktorí sa zakúpením pohľadnice alebo dobrovoľným príspevkom zapojili do Vianočnej zbierky UNICEF. Vďaka vám sa nám podarilo vyzbierať sumu 635,99 eur a spoločne podporiť výživové programy v Mauretánii.

Ako na vysoké školy?

Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Skús kliknúť na portál vysokých škôl

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

pozvanka_web400.jpg